Świece, gromnice i medaliki – gdzie znaleźć?

Chrzest, komunia czy bierzmowanie wymaga od osób wierzących pewnej oprawy. Dlatego też w tym czasie bardzo chętnie odwiedzamy hurtownie i sklepy z dewocjonaliami, których niestety w Polsce jest coraz mniej. W tym miejscu bowiem dostaniemy szeroki asortyment, który pozwoli nam każde takie wydarzenie związane z religią obchodzić jeszcze bardziej doniośle.

Chrzest


Rodzice, rodzice chrzestni oraz rodzina dziecka, które przyjmie swój pierwszy Chrzest Święty przeszukuje miejsca z dewocjonaliami w poszukiwaniu ciekawych, oryginalnych i wyjątkowych przedmiotów, które będą doskonałą pamiątką na całe życie dla tego małego człowieka. Hurtownia liturgiczna poleca szczególnie mocno wyposażyć dziecko w gromnicę, pierwszy różaniec, aniołki – figurki, pismo święte, medaliki (mogą być nawet personalizowane), srebrne łyżeczki czy grzechotki oraz wiele, wiele innych artykułów, które są idealne na takie wydarzenie.

Święta Bożego Narodzenia


W tym czasie, hurtownia dewocjonaliów przepełniona jest nie tylko nowymi wydaniami pisma świętego, ale i można kupić tam szopki, świece, kropidła na kolędowanie, serwetki świąteczne, banery adwentowe i kalendarze adwentowe, naczynia na wodę święconą, sianko wigilijne, obrazki święte, jak i inne przedmioty, które kojarzą się nam z tym wyjątkowym i szczególnym czasem. Warto więc zaopatrzyć się w nie już dużo, dużo wcześniej (hurtownia dewocjonaliów taki asortyment na różne święta ma bowiem przez cały rok).